iwiw

FTC ALBERT KUPA 2017 (2017 április 30)

FTC ALBERT Kupa leány utánpótlás tornaverseny (2017 április 30)

Az egész napos rendezvényen 4 utánpótlás csapatversenyt ( 37 csapat ) és az  FTC ALBERT KUPA egyéni nemzetközi versenyt  tartottunk 70 tornász  részvételével.

A rendezvényen 19 klub, közöttük 4 külföldi klub képviseltette magát. ( horvát,izlandi és 2 cseh egyesület )

A négy korosztályban megrendezett egyéni versenyen háromban fradis győzelem született.

Sándor Natália a 8 éveseknél, Fülőp Anna a 11-12 éveseknél, míg Usakova Anna a 13 évesek mezőnyében lett első.

De rajtuk kívül még három lányunk is dobogós lett. ( Szlifka Lilien és Dócs Alíz a kicsiknél, míg Kiss Laura a III. korcsoportban.

A legeredményesebb FTC versenyző idén Fülöp Anna lett, aki egy évre elnyerte az FTC KUPA serleget. A díjat Albert Magdolna, Albert Flórián lánya adta át.

A csapatversenyben is jól szerepeltek lányaink. 8 csapatunkból 7 állhatott a dobogóra!

Bajnok lett a IV és  I. korcsoportos szabad korosztályos csapatunk, ezüstöt nyertek az I. II. IV. korosztályos csapataink, továbbá a III. szabad korcsoportos csapatunk. A III. korcsoportban lányaink bronzérmesek lettek.

Fő támogatónk idén is az Albert Alapítvány volt. A sok szép érmet és kupát ők ajánlották fel versenyünkre.

Az egyéni verseny győztesei ZONE versenydresszet kaptak a tornabolt.hu felajánlásával.

Minden induló DR Kelen krémet és MINIMAX ajándékot is kapott.

Rendezvényünket a Ferencvárosi Önkormányzat és a Páholy szendvics is támogatta.

Az FTC tornászlányok szülei is segítettek abban, hogy minden induló csapat és egyéni versenyző ajándékot kapjon.

A Tornázni Öröm! Mottóval megrendezett versenyünkön összesen 323 tornász indult, és a sok szép díjnak is köszönhetően mindenki örömmel tért haza.

5 versenyünkön közel 40 bíró működött közre, köszönet munkájukért.

A verseny beszámolója a Fradi.hu oldalon a következő linkeken:

Az FTC fotósának képei itt:

Néhány fotó díjakról, szponzorainkról, résztvevőkről, közönségről, győztesekről, eredményhirdetésekről, stb.

Sok, sok fotó az FTC ALBERT KUPA 2017 eseményről itt!