iwiw

FTC Női Torna Szakosztály világversenyeken elért eredményei

Világbajnokságok

1980. Sportakrobatikai VB Poznan (Lengyelország)

  • Borhy Katalin női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 6. hely
    • egyéni összetett: 8. hely

1983. Tornász VB Budapest

  • Bartha Mária (tartalék volt)
    • csapat: 9. hely

1985. Tornász VB Montreál (Kanada)

  • Köteles Krisztina
    • csapat: 8. hely

1986. Sportakrobatikai VB Rennes (Franciaország)

  • Kiss Valéria női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 4. hely
    • egyéni összetett: 7. hely

1988. Sportakrobatikai VB Antwerpen (Belgium)

  • Kiss Valéria női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 3. hely
    • egyéni összetett: 4. hely

1989. Sportakrobatikai Ifjúsági VB Katovice (Lengyelország)

  • Kosovics Anita női akrobatikus ugrás
    • egyéni összetett: 11. hely

1994. Tornász Egyéni VB Brisbane (Ausztrália)

  • Dragóner Ildikó
    • talaj: 31. hely
    • ugrás: 39. hely
    • egyéni összetett: 52. hely

1994. Tornász Csapat VB Dortmund (Németország)

  • Dragóner Ildikó
    • csapat: 11. hely

1995. Tornász Csapat VB Sabae (Japán)

  • Dragóner Ildikó
    • csapat: 9. hely

2010. Tornász Világbajnokság, Rotterdam

  • Tóth Renáta
    • csapat: 23. hely

Európa Bajnokságok

1980. Sportakrobatikai EB Poznan (Lengyelország)

  • Borhy Katalin női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 6. hely
    • egyéni összetett: 6. hely

1985. Sportakrobatikai EB Augsburg (Németország)

  • Bartha Mária női akrobatikus ugrás
    • szaltós ugrás: 5. hely
  • Gátfalvi Mária
    • csavaros ugrás: 6. hely

1986. Sportakrobatikai EB Rennes (Franciaország)

  • Kiss Valéria női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 4. hely
    • egyéni összetett: 5. hely

1988. Sportakrobatikai EB Antwerpen (Belgium)

  • Kiss Valéria női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 2. hely
    • egyéni összetett: 3. hely
  • Dragóner Ildikó
    • szaltós ugrás: 6. hely
    • egyéni összetett: 7. hely

1989. Sportakrobatikai EB Riga (Szovjetúnió)

  • Dragóner Ildikó női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 2. hely
    • szaltós ugrás: 3. hely
    • egyéni összetett: 6. hely
  • Pálffy Viktória
    • egyéni összetett: 8. hely

1991. Sportakrobatikai EB Lisszabon (Portugália)

  • Dragóner Ildikó női akrobatikus ugrás
    • szaltós ugrás: 3. hely
    • egyéni összetett: 5. hely

1992. Sportakrobatikai EB Rennes (Franciaország)

  • Dragóner Ildikó női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 8. hely
    • egyéni összetett: 8. hely

1993. Sportakrobatikai EB Antwerpen (Belgium)

  • Dragóner Ildikó női akrobatikus ugrás
    • csavaros ugrás: 5. hely
    • szaltós ugrás: 7. hely
    • egyéni összetett 7. hely

1994. Tornász Csapat EB Stockholm (Svédország)

  • Dragóner Ildikó
    • csapat: 12. hely

2010. Tornász Európa Bajnokság, Birmingham

  • Tóth Renáta
    • ugrás: 6.hely
    • csapat: 12. hely

Universiadék

1993. Buffaló (USA)

  • Dragóner Ildikó
    • lóugrás: 4. hely
    • egyéni összetett: 18. hely

1995. Fukuoka (Japán)

  • Dragóner Ildikó
    • lóugrás: 2. hely
    • csapat: 7. hely

1997. Catania (Olaszország)

  • Dragóner Ildikó
    • csapat: 7. hely
  • Balog Ildikó
    • csapat: 7. hely

Ifjúsági Világversenyek

1987. Ifjúsági Barátság Verseny (IBV) Baia Mare (Románia)

  • Kiss Valéria
    • csapat: 4. hely

1988. IBV Kórea

  • Milcsevics Melinda (tartalék volt)
    • csapat: 4. hely

1989. IBV Békéscsaba

  • Pálffy Viktória (tartalék volt)
    • csapat: 2. hely
    • egyéni összetett: 17. hely

1990. IBV Veliko Trnovo (Bulgária)

  • Badics Réka
    • lóugrás: 3. hely
    • csapat: 4. hely

1990. Gymnasiade Brugge (Belgium)

  • Dragóner Ildikó
    • csapat: 6. Hely

1991. Junior Egyéni EB Athén (Görögország)

  • Badics Réka
    • gerenda: 4. hely
    • lóugrás: 9. hely
    • egyéni összetett: 9. hely

1992. Junior Csapat EB elődöntő Welkenraedt (Belgium)

  • Kiss Virág
    • talaj: 1. hely
    • csapat: 2. hely
  • Radics Eszter
    • gerenda: 2. hely
    • csapat: 2. hely

1992. Junior Csapat EB középdöntő Kiskunhalas

  • Badics Réka
    • csapat: 4. hely
  • Kiss Virág
    • csapat: 4. hely
  • Radics Eszter
    • csapat: 4. hely

1993. Junior Egyéni EB Genf (Svájc)

  • Badics Réka
    • egyéni összetett: 34. hely

1994. Gymnasiade Nicosia (Ciprus)

  • Kiss Virág
    • csapat: 5. hely

2008. Junior Egyéni és Csapat EB Clermont-Ferrand ( Franciaország )

  • Tóth Renáta
    • ugrás 6. hely
    • csapat 13. hely
    • egyéni összetett: 39.hely
  • Máté Ildikó
    • csapat: 13. hely
    • egyéni összetett: 45. hely

2009. Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál ( EYOF)

  • Tóth Renáta
    • egyéni összetett: 22.hely
    • csapat: 12. hely
 
Elérhetőségünk, térkép
Contact / map